0
PL / EN

Koszyk

Start / Zwrot i wymiana

Zwrot i wymiana

ZWROT

Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, Klient może również dokonać wymiany towaru, w tym celu prosimy o kontakt e-mailowy na adres contact@avecfashion.com

Aby dokonać zwrotu lub wymiany, produkt nie może nosić znamion użytkowania, musi być w takim stanie w jakim Klient go otrzymał.
Jeśli zwrot zostanie przez nas zatwierdzony zwrot kosztów nastąpi zgodnie z regulaminem sklepu.

Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza zwrotu/wymiany pobierz i dołączenie go do paczki wraz z paragonem, wysyłając na adres:

AVECFASHION
Burgemeester Panislaan 19
5056AD NEDERLAND

 

REKLAMACJA

Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze: wad fabrycznych lub niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu.
W takim przypadku prosimy o odesłanie reklamowanego towaru na adres sklepu.

Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu wraz z wypełnionym formularzem reklamacji pobierz.
Sklep AVECFASHION nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), sklep zwróci klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Równowartość ceny będzie dokonana przelewem na rachunek wskazany przez klienta.